Nokia

Brak produktów w tej kategorii.Zagłębiając się w historię telefonów komórkowych, nie można nie wspomnieć o Nokii. To legenda w świecie telefonii mobilnej, która przez wiele lat zajmowała pierwsze miejsce w ilości sprzedanych modeli. To właśnie telefony Nokia są obecnie wspominane z niezwykłą nostalgią.

Telefony komórkowe Nokia - legenda lat 90.

Każda osoba żyjąca na przełomie XX i XXI wieku marzyła o telefonie tej marki. Wyznaczały one trendy, a przy tym charakteryzowały się niezwykłą solidnością i wytrzymałością. Obecnie telefony Nokia przeszły do historii jako niezniszczalne i działające na jednym ładowaniu długie tygodnie. To fińska firma wprowadziła na rynek niezwykle charakterystyczny i popularny dzwonek znany jako Nokia Tune oraz legendarną grę Snake. Nic więc dziwnego, że już pod koniec lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, Nokia stała się światowym liderem w sprzedaży telefonów komórkowych i swój zaszczytny tytuł utrzymała aż do 2009 roku.

Nokia - telefon z klasyczną klawiaturą

Obecnie fiński koncern nadal szczyci się wysokiej klasy telefonami z fizyczną klawiaturą. To dla wielu klientów, którzy nie są na bieżąco z nowoczesną technologią, spore ułatwienie. Docenią je również osoby, które z powodu zdrowia nie są w stanie płynnie obsługiwać ekranu dotykowego. Poruszanie się po menu telefonu Nokia jest znacznie prostsze i intuicyjne, a wybieranie numeru polega na wciśnięciu fizycznych przycisków. Tego typu telefony charakteryzują się również dużo większą wytrzymałością. Zatem do doskonałe rozwiązanie dla osób, które pracują lub spędzają czas w warunkach, w których łatwo o uszkodzenia - na biwaku, budowie czy imprezie masowej. Nokia oferuje całkowicie nowe rozwiązania oraz odświeża swoje legendarne modele, które przypadną do gustu wielbicielom stylu retro.

Smartfon Nokia - ciekawe rozwiązania w cieniu liderów

Jednak współczesna Nokia to nie tylko klasyczne telefony z klawiaturą i klapką. Wśród nowych propozycji firmy są również klasyczne dotykowe smartfony. Ich cechą jest czysty Android, który daje szerokie możliwości dla fanów technologii. Gwarantują również duże wyższe bezpieczeństwo przechowywanych w telefonie danych, a także dłuższy czas działania na jednym baterii. Nie posiadają zbędnych dodatków, które mogłyby zjadać zapasy energii. Nokia to smartfon, który słynie z częstych aktualizacji. Nie tylko systemu operacyjnego, ale również zabezpieczeń. To gwarancja bezpieczeństwa.