SamsungTo marka, która w niektórych rejonach świata jest rozpoznawalna lepiej niż Apple. I nic dziwnego. Telefony komórkowe Samsung od lat zajmują pozycję lidera wśród urządzeń, opartych na systemie Android. Dzięki dużej dostępności modeli w różnych zakresach cenowych oferują smartfony, które może mieć każdy.

Telefony Samsung - modele

Marka Samsung z pewnością wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Dlatego na rynku królują aż trzy modele firmy, które dedykowane są różnym odbiorcom:

  • Seria J - to budżetowe modele dla mniej wymagających użytkowników, którzy nie potrzebują najnowszych rozwiązań i nie gonią za nowinkami technologicznymi. Nadal oferują świetną jakość w niskim zakresie cen, dzięki czemu są często wybierane przez klientów, którzy od lat są wierni marce.
  • Seria A - średnia półka cenowa. Telefony Samsung z serii A oferują świetny stosunek jakości do ceny. Wiele rozwiązań systemowych i technologicznych dorównuje modelom z najwyższej półki cenowej. To wybór dla osób, które poszukują dobrego smartfona, którego cena nie będzie jednak biła po kieszeni.
  • Seria S - to flagowa seria Samsunga. Konkuruje z najlepszymi modelami na rynku i często bije je na głowę. Niejednokrotnie numer jeden wśród telefonów z Androidem. Oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne, najwyższą jakość wykonania i wysoką funkcjonalność.

Nowy telefon Samsung dla wymagających

Galaxy S to z pewnością mercedes klasy S wśród Smartfonów. Kreuje przyszłość, oferując coraz to nowsze rozwiązania i ulepsza sprawdzone udogodnienia. Choć nie należy do najtańszych, z pewnością jest wart swojej ceny. Telefon Samsung znany jest przede wszystkim z wysokiej jakości ekranów AMOLED, które oferują niezwykłe nasycenie kolorów, świetne kąty i wysoką widoczność nawet w pełnym słońcu. Producent nie zapomniał przy tym o doskonałym oprogramowaniu, które oferuje sprawną i płynną pracę oraz niezauważalne przejścia. Aparat w modelach serii S również jest godny pozazdroszczenia. Ciężko o lepszy model na rynku, dlatego choć cena nie należy do niskich, warto go mieć.

Telefon komórkowy Samsung - najwyższa jakość

Z pewnością Samsung to marka, której nie trzeba przedstawiać. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór modeli tej firmy. Jeśli szukasz wysokiej jakości, funkcjonalności oraz dobrych parametrów, smartfon Samsung jest z pewnością dla Ciebie.