Mi CC9 Pro

Brak produktów w tej kategorii.Cechą charakterystyczną Xiaomi Mi CC9 Pro jest doskonały aparat, który posiada aż pięć obiektywów, w tym główny o matrycy 108 MP. Telefon niewątpliwie zachwyci fanów fotografii, nawet najbardziej wymagających. CO najważniejsze, parametry techniczne przekładają się na zdjęcia robione w najwyższej jakości - aparat w modelu Xiaomi Mi CC9 Pro (w wersji Premium Edition) został oceniony przez organizację DxOMark na 121 punktów, co klasyfikuje go w czołówce rankingu, na równi z Huawei Mate 30 Pro.

Xiaomi Mi CC9 Pro - specyfikacja

Sercem smartfona Xiaomi Mi CC9 Pro jest ośmiordzeniowy Procesor Qualcomm Snapdragon 730G wspierany przez 6 GB lub 8 GB pamięci RAM. W zależności od wybranej wersji, smartfon może posiadać 128 GB lub 256 GB pamięci wbudowanej, której nie można dodatkowo rozszerzać, ze względu na brak slotu na kartę pamięci. Xiaomi Mi CC9 Pro został wyposażony w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6.47 cala, na którym umiejscowiony został czytnik linii papilarnych. Telefon wspiera szybkie ładowanie 30W oraz posiada baterię o dużej pojemności 5260 mAh.

Xiaomi Mi CC9 Pro - aparat, który zachwyca

Tylny aparat w modelu Mi CC9 Pro posiada aż pięć obiektywów, które przekładają się na fotografie najwyższej jakości, niezależnie od panujących warunków zewnętrznych. Główny obiektyw, wyposażony w matrycę 108 MP, pozwala na robienie zdjęć w rozdzielczości 12032 × 9024 pikseli, czyli 12 razy więcej niż 4K! Smartfon posiada także teleobiektyw 5 MP z 10-krotnym zoom-em i optyczną stabilizacją obrazu, obiektyw dedykowany do portretów 12 MP z dokładnym laserowym autofocusem, ultrajasny obiektyw szerokokątny 20 MP o kącie widzenia 117° oraz obiektyw 2 MP dedykowany makrofotografii. Przedni aparat został wyposażony w matrycę 32 MP, który umożliwia robienie selfie w rozdzielczości aż 1920x1080 pikseli.

Xiaomi Mi CC9 Pro - cena urządzenia

Telefon w Europie sprzedawany jest jako Xiaomi Mi Note 10 Pro, który można zaliczyć do flagowych modeli marki Xiaomi. Smartfon Xiaomi Mi CC9 Pro posiada specyfikację porównywalną do najlepszych telefonów dostępnych na rynku, dlatego jego cena jest dość wysoka jak na standardy Xiaomi. Biorąc pod uwagę wydajność smartfona oraz aparaty, które zadowolą najbardziej wybrednych amatorów fotografii, Xiaomi wciąż oferuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny sprzętu.