Redmi Note 8T

Brak produktów w tej kategorii.Telefony Xiaomi z serii Redmi zostały stworzone dla użytkowników, którzy nie chcą wydawać dużych pieniędzy, a jednocześnie nie zamierzają rezygnować z dobrej jakości sprzętu. Model Xiaomi Redmi Note 8T to jeden z najtańszych modeli na rynku, który został wyposażony w technologię NFC umożliwiającą, coraz bardziej popularne w Polsce, płatności zbliżeniowe. Do tej pory, była to funkcjonalność przeznaczona jedynie dla droższych modeli telefonów. Oprócz NFC, telefon charakteryzuje się też wysoką wydajnością i płynnością działania, pięcioma obiektywami (cztery z tyłu oraz jeden z przodu), szybkim ładowaniem oraz wejściem słuchawkowym mini-jack.

Specyfikacja Redmi Note 8T

Sercem smartfonu Xiaomi Redmi Note 8T jest ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 665 wsparty układem graficznym Adreno 610. W zależności od wybranej wersji posiada 3 GB lub 4 GB pamięci RAM oraz 32, 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej, którą można rozszerzyć wykorzystująć slot na kartę microSD o maksymalnej pojemności 256 GB. Telefon został wyposażony w zaokrąglony ekran o przekątnej 6,3 cala Full HD, który emituje niewielką ilość niebieskiego światła, co sprawia, że korzystanie z urządzenia jest bezpieczne dla wzroku. Telefon  jest obsługiwany przez system operacyjny Android 9.0 Pie z interfejsem MIUI 10. Redmi Note 8T posiada baterię o pojemności 4000 mAh, która powinna wystarczyć na około 2 dni standardowego użytkowania, a kiedy zajdzie potrzeba, telefon naładujemy błyskawicznie wykorzystując funkcję szybkiego ładowania 18W.

Aparaty w Redmi Note 8T

Telefon Xiaomi Redmi Note 8T został wyposażony w tylny aparat, który posiada aż cztery obiektywy. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inną funkcję - główny aparat o matrycy 48 MB pozwala robić zdjęcia wysokiej rozdzielczości nawet przy dużym przybliżeniu. Dodatkowy, ultra szerokokątny aparat 8MP posiada pole widzenia aż widzenia aż 120°. Zwieńczeniem są dwa aparaty po 2 MP każdy, pierwszy dedykowany jest do makrofotografii, drugi natomiast posiada czujnik głębi, pozwalający robić piękne zdjęcia krajobrazów oraz fotografować przy słabym oświetleniu. Przedni aparat, z matrycą 13 MP, pozwala zrobić doskonałej jakości selfie.

Xiaomi Redmi Note 8T - Cena

Cała seria Redmi to telefony, które mają za zadanie oferowanie dobrej jakości sprzętu w przystępnej cenie. Podobnie jest w przypadku modelu Redmi Note 8T, który kosztuje poniżej 1000 zł, a jednocześnie oferuje funkcje i możliwości, które są zazwyczaj zarezerwowane dla droższych telefonów. Jednym z najciekawszych rozwiązań jest NFC, które nie jest praktycznie spotykane w tym przedziale cenowym. Redmi Note 8T to telefon z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny i będą z niego zadowoleni nawet nieco bardziej wymagający użytkownicy, którzy nie chcą wydawać dużych pieniędzy na smartfon.