Smart AGD

Brak produktów w tej kategorii.Smart AGD to nowoczesne sprzęty domowego użytku, które znacznie ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Charakteryzują się najczęściej możliwością połączenia ze smartfonem, za pomocą którego możliwa jest zdalna obsługa urządzenia. Oprócz wygody, daje to też możliwość zarządzania sprzętem smart AGD z dowolnego miejsca na ziemi. Do prawidłowego funkcjonowania, urządzenia te wymagają najczęściej stałego podłączenia do sieci, dlatego powinny znajdować się w zasięgu domowego Wi-Fi lub łączyć się bezpośrednio z telefonem / tabletem za pomocą bluetooth.

Szczoteczka soniczna do zębów

Szczoteczki soniczne, spośród wszystkich rodzajów szczoteczek do zębów, uznawane są za najbardziej nowoczesne, ale przede wszystkim skuteczne w dbaniu o higienę jamy ustnej. Dzięki technologii wykorzystującej fale dźwiękowe, soniczna szczoteczka zapewnia precyzję ruchów wymiatających, które chronią dziąsła przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Inteligentne szczoteczki soniczne firmy Xiaomi, które dostępne są w naszym sklepie, posiadają także moduł bluetooth, który pozwala analizować sposób szczotkowania zębów, aby móc jeszcze lepiej o nie zadbać. Wbudowane sensory analizują kąt nachylenia i siłę nacisku, a następnie przekazują te informacje do specjalnej, dedykowanej aplikacji na smartfonie.

Inteligentny czajnik Xiaomi

Inteligentne czajniki od Xiaomi, które dostępne są w naszym sklepie internetowym, to urządzenia, które nie tylko dobrze się prezentują, ale przede wszystkim znacznie ułatwiają codzienne życie. Wyświetlacze montowane bezpośrednio na czajniku pozwalają kontrolować temperaturę wody. Połączenie urządzenia ze smartfonem za pośrednictwem bluetooth, umożliwia włączenie gotowania wody oraz ustawienie wybranej temperatury, tak aby ulubiona kawa czy herbata była idealnie zaparzona.

Inteligentny odkurzacz

Odkurzacze, które dostępne są w kategorii smart AGD, nazywane są również inteligentnymi robotami sprzątającymi. Nie jest to już tylko urządzenie, które wspomoże sprzątanie domu czy mieszkania, ale takie, które zrobi to w pełni samodzielnie. Dzięki technologii skanowania pomieszczenia, inteligentny odkurzacz jest w stanie precyzyjnie wyznaczyć najbardziej optymalną trasę, rozpoznaje i omija przeszkody, a po zakończeniu sprzątania wraca automatycznie do bazy, aby się naładować.

Inteligentne odkurzacze łączą się też z aplikację w telefonie, dzięki czemu mamy możliwość zdalnego sterowania odkurzaczem. Możemy przykładowo zaplanować sprzątanie, zmieniać tryby czyszczenia czy sprawdzać postępy w pracy robota. Dodatkowo, urządzenie tworzy mapę pomieszczeń, na której możemy wybrać wyznaczoną przestrzeń do posprzątania.