7T Pro

Brak produktów w tej kategorii.OnePlus 7T Pro jest niezwykle podobny do swojego bezpośredniego poprzednika, czyli świetnego modelu 7 Pro. Jak to jednak w świecie smartfonów bywa, jest od niego jeszcze lepszy. Producent postawił na bardziej pojemną baterię i mocniejszy procesor. Poprawił również co nieco w aparacie, by telefon robił jeszcze lepszej jakości zdjęcia.

Dla najbardziej wymagających użytkowników - One Plus 7T Pro

Model OnePlus 7T Pro zachwyca swoim wyglądem. Jest piękny, doskonale spasowany i opływowy. Świetnie leży w dłoni, nawet mimo swoich rozmiarów. Producent postawił na 6,67-calowy wyświetlacz Fluid Amoled, który rozciąga się po same zakrzywione krawędzie smartfona. Na ekranie nie ma zbędnych otworów, notchy czy wycięć innego typu. Przedni aparat został przeniesiony do wysuwanego modułu. Taki zabieg przeniósł rozrywkę multimedialną na zupełnie nowy poziom. Doskonały wyświetlacz w rozdzielczości 3120x1440 zachęca, by oglądać na nim filmy czy sprawdzić najnowsze mobilne gry.

OnePlus 7T Pro od strony technicznej

OnePlus 7T Pro stawia na ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 855 Pro, który został nieco podkręcony w stosunku do pierwotnej wersji. Otrzymał również wsparcie grafiki Adreno 640 i aż 8 GB pamięci operacyjnej i 256 GB pamięci użytkowej. Zapas powierzchni dyskowej bardzo się przydaje, bo wykorzystane w telefonie obiektywy aż proszą o to, by robić nimi setki, a nawet tysiące zdjęć. Jednostka główna ma rozdzielczość 48 MP z przesłoną f/1.6. Wspierają ją dodatkowo: obiektyw szerokokątny 16 MP i zoom o rozdzielczości 8MP, który pozwala na trzykrotne zbliżenie optyczne. Do tego warto zwrócić uwagę na świetny tryb nocny, dzięki któremu zdjęcia po zmroku mają piękny balans kolorów i mnóstwo detali.

OnePlus 7T Pro - telefon idealny

Czytnik linii papilarnych ukryty w ekranie, to jedno z lepszych rozwiązań najnowszych, topowych modeli. Działa bardzo sprawnie i natychmiastowo. Jest wyraźnie zarysowany i spory, dzięki czemu łatwo w niego trafić. 7T Pro posiada system Android z nakładką Oxygen. Jest prosty, przejrzysty, a co najważniejsze działa bardzo płynnie i szybko. Według wielu osób to największa zaleta nowego smartfona OnePlusa. Warto wspomnieć również o baterii. Akumulator o pojemności 4085 mAh ekspresowo się ładuje i pozwala na wiele godzin pracy lub rozrywki.