7OnePlus to młoda chińska marka, która przyzwyczaiła swoich klientów do smartfonów klasy premium na bardzo wysokim poziomie. Kolejnym udanym flagowcem jest z pewnością OnePlus 7. Cena niestety nie należy do najniższych, ale w zamian otrzymujesz najwyższej klasy telefon o doskonałej specyfikacji technicznej i intuicyjnym, sprawnym oprogramowaniu.

Pierwsze wrażenia z OnePlus 7

Już przy pierwszym włączeniu przekonasz się, że to telefon najwyższych lotów. Metaliczne ramki boczne okalają duży wyświetlacz o przekątnej 6,41 cala, pokryty szkłem ochronnym Gorilla Glass. Wszystkie elementy są doskonale spasowane, dzięki czemu telefon, pomimo dużych rozmiarów, doskonale leży w dłoni. Ekran AMOLED o rozdzielczości FullHD+ pięknie oddaje naturalne kolory. Dzięki wielu opcjom personalizacji można dopasować jego jasność czy kontrast do preferowanych wartości. To sprawia, że korzystanie z usług multimedialnych to prawdziwa uczta dla każdego kinomaniaka.

OnePlus 7 - specyfikacja

Ciężko znaleźć również jakiekolwiek uchybienia w danych technicznych. Wysokiej jakości układ Qualcomm Snapdragon 855, grafika Adreno 640 i spora ilość pamięci wewnętrznej sprawiają, że OnePlus 7 to smartfon superszybki i wydajny. System operacyjny Oxygen OS pozwala na pracę nawet wielu aplikacji jednocześnie. Przejścia między nimi są płynne i nie ma potrzeby, by czekać na odpowiedź telefonu. Bateria ma moc 3700 mAh i wspiera ją szybkie ładowanie 20V. Telefon rozładowuje się powoli, a uzupełnia energię bardzo szybko, dzięki czemu przy rozładowaniu go do 0, już po niecałej 1,5 godziny jest gotowy do dalszej pracy.

One Plus 7 - cena za najwyższą jakość

OnePlus 7 to smartfon dla najbardziej wymagających. Wielbiciele fotografii mobilnej docenią podwójny aparat tylny. Główny obiektyw 48 MP ma optyczną i elektroniczną stabilizację obrazu. Drugi z nich, który ma 5 MP służy jako wykrywacz głębi, pięknie pracując z tłem i rozmywając jego krawędzie. Przedni aparat to Sony IMX 471 16 MP z przesłoną f/2.0. Zdjęcia portretowe wykonane z jego pomocą są bogate w szczegóły i wyraziste. Producent nie zapomniał również o melomanach. Zarówno głośnik stereo z Dolby Atmos i redukcją szumu, jak i słuchawki działają bez zarzutów, pięknie pracując głębią dźwięku. Na uwagę zasługuje również dostępny tryb ZEN, który przypomina o odpoczynku i czasie dla rodziny. Tryb ten na 20 minut wyłącza wszystkie funkcje poza aparatem i możliwością wykonywania połączeń alarmowych.