Honor

Brak produktów w tej kategorii.Gdy modele marki Honor wkraczały na polski rynek w 2014 roku wiele osób myślało, że to kolejne telefony ze średniej półki, które nie będą wyróżniały się na tle konkurencji. Prawda okazała się inna. Po kilku latach telefony Honor mają już ugruntowaną pozycję na rynku. Zaskakują nowoczesnym stylem i świetnymi rozwiązaniami technologicznymi. To smartfony dla osób młodych duchem, które nie lubią przepłacać, a przy tym cenią sobie wysoką jakość i atrakcyjny wygląd urządzenia.

Honor - smartfon dla osób, które budują nowy świat

Marka powstała w Chinach, jako dziecko firmy Huawei. Od samego początku stanowiła odpowiedź na potrzeby młodych osób, które poszukiwały dobrej jakości telefonów w atrakcyjnych i przystępnych dla nich cenach. Honor powstał w erze mobilnego internetu i doskonale rozumie swoich klientów. Wie, że smartfon to swoiste centrum dowodzenia, które musi działać szybko, sprawnie i być na bieżąco w każdej sytuacji. Rozumie, istotną rolę portali społecznościowych i podąża za potrzebami serwisów streamingowych. Stąd mocny fokus na przedni aparat, który oferuje doskonałą jakość i głębię obrazu oraz liczne udogodnienia, które sprawiają, że nawet komputer może stać się zbędny.

Wybór dla oszczędnych

Jeśli poszukujesz smartfona, który ma świetny stosunek jakości do ceny, sprawdź ofertę marki Honor. Telefon jest niedrogi, a specyfikacją techniczną nie ustępuje pola innym, znacznie droższym konkurentom. Dzieje się tak w przypadku każdego modelu - niezależnie od tego czy kosztuje kilkaset czy ponad tysiąc złotych. Nawet najnowsze telefony marki nie przekraczają z reguły kwoty 2000 złotych. Dzięki temu smartfon Honor to doskonała alternatywa dla osób, które szukają niezbyt drogiego urządzenia, ale nie kosztem jego jakości. Do zalet modeli marki Honor z pewnością trzeba zaliczyć szybką i płynną pracę urządzenia oraz ciekawe i nowoczesne wzornictwo.

Telefon Honor - model, który wyznacza trendy

Obecnie już wiadomo, że marka Honor nie tylko podąża za trendami. Ona je wyznacza, kreując nową rzeczywistość, w której internet mobilny i jego młodzi użytkownicy grają pierwsze skrzypce. To również pierwsza firma, która wprowadziła liczne innowacje, do tej pory zarezerwowane dla modeli flagowych, plasujących się na najwyższej półce cenowej. Przykładem może być zastąpienie notcha, otworem w ekranie, który pozwala na znacznie lepsze zagospodarowanie przestrzeni ekranu. Z pewnością o tej marce jeszcze nie raz będzie głośno, bo każdy kolejny, zaprezentowany przez nich model, robi furorę na rynku i zbiera niezwykle pozytywne recenzje. To firma, której nie mogło zabraknąć w naszym sklepie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.