OnePlusMimo, że OnePlus to znacznie mniej popularna w Polsce marka, warto zwrócić na nią uwagę. Kiedy inni producenci prześcigają się w wymyślaniu nowych rozwiązań, OnePlus skupia się na dopracowaniu już istniejących. To są dobrej jakości telefony, które charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i niezwykłą płynnością działania. Sprawdź jakie modele możesz wybrać w sklepie Golden Electronic.

Skąd wziął się sukces marki OnePlus?

OnePlus należy do chińskiej firmy Oppo. Zanim ich pierwszy model pojawił się w oficjalnej sprzedaży, świat już oszalał na punkcie obietnic, które zapowiadali producenci. Ujawniane stopniowo parametry techniczne nie tylko dorównywały, ale wręcz przebijały te, znane z flagowych modeli za ponad 3000 zł. W dodatku OnePlus One miał kosztować nie więcej niż 350 euro, a ostatecznie jego premierowa cena wyniosła tylko 269 euro.

Wyjątkowy model dystrybucji

Mówi się, że za ogromnym sukcesem marki, stał wyjątkowy model dystrybucji. Telefon OnePlus nie był możliwy do kupienia w klasycznych sklepach. Żeby go zdobyć, trzeba było otrzymać specjalne zaproszenie. Można było je zdobyć na pokazach marki, od obecnych użytkowników smartfonów OnePlus lub wygrać w konkursie. Szybko też zaproszenia zaczęły być sprzedawane na portalach aukcyjnych, a ceny niektórych osiągały astronomiczne kwoty. Na szczęście obecnie można kupić najnowszy model OnePlus w sklepach internetowych.

OnePlus - smartfon dla wymagających

Niestety szybki rozwój marki, rozszerzenie kanałów dystrybucji czy promowanie telefonów w jednym ze znanych i popularnych seriali sprawiły, że nowy telefon OnePlus jest znacznie droższy niż jego poprzednik. Z drugiej strony, oceniając szeroki wachlarz udogodnień technologicznych, jest ona sprawiedliwa i z pewnością nie zawyżona. A najnowsze modele smartfonów OnePlus to nie tylko szybki interfejs, sprawne i częste aktualizacje oraz wygodny system. To również dobrej jakości aparaty, które oferują świetne zdjęcia w dzień i w nocy oraz płynne i ładne nagrania video. To również duży i bardzo dobrej jakości ekran, który z pewnością dorównuje kroku najnowszym modelom Samsunga czy IPhone’a.

Czy warto zaufać marce OnePlus?

Marka udowodniła, że w kilka lat jest w stanie osiągnąć bardzo dużo. Zdobyła ogromne uznanie klientów na całym świecie. I wszystko wskazuje na to, że nikt nie jest w stanie powstrzymać firmy OnePlus. Smartfon nowej generacji, który oferuje wyjątkową płynność działania, z pewnością jest wart uwagi. To z pewnością idealny model dla klientów, którzy cenią wysokiej jakości obraz oraz płynne przejścia.